Standard

Clean Core

Wyspiańskiego 18/5
Wielkopolskie
clean-core.pl

660 459 965

kontakt@clean-core.pl
clean core

Do profesjonalnego wykonywania usług sprzątających niezbędne są odpowiednie narzędzia, które ułatwią fachowe wykonanie prac. Firma Clean Core z Poznania posiada odkurzacze piorące z funkcją odsysania, pozwalające na usunięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc.

Na wyposażeniu posiadamy też mop parowy, pozwalający na skuteczne usuwanie bakterii i grzybów z powierzchni gładkich takich jak płytki w łazience i kuchni. Dzięki temu czyszczone wnętrza są wolne od szkodliwych substancji i dobrze zdezynfekowane.

Narzędziem, którego nie można pominąć, jest profesjonalny ekstraktor o dużej wydajności i sile ssania. Maszyna działa na zasadzie wtryskiwania wody pod ciśnieniem oraz jej odsysania. Pozwala to na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń z dywanów i wykładzin. Firma Clean Core korzysta z ekstraktorów marki Karcher.

Clean Core to dobry wybór

Czyścimy powierzchnie oraz tapicerki i kanapy różnego rodzaju. Realizujemy też czyszczenie ścian i mycie elewacji w Poznaniu. Firma Clean Core świadczy szeroki zakres usług sprzątających. Możesz zlecić nam najtrudniejsze zadania. Stosujemy szereg najlepszych preparatów, ponieważ wybór odpowiedniego środka jest kluczowy dla skutecznego i bezpiecznego usuwania zabrudzeń.

Tak mogą wyglądać Twoje meble:

clean core czyszczenie
clean core pranie

Nieprofesjonalne firmy często popełniają błędy, które mogą naruszyć strukturę materiału, a nawet doprowadzić do jego całkowitego zniszczenia. Oto najczęściej popełniane błędy:

  • Przemaczanie materiału – nadmiar wody może spowodować uszkodzenie kleju, który trzyma wykładzinę na podłożu oraz prowadzić do powstawania pleśni, grzybów i nieprzyjemnych zapachów.
  • Nieodpowiednie preparaty – niektóre środki mogą zawierać agresywne substancje chemiczne, które niszczą włókna i powodują blaknięcie kolorów.
  • Brak czyszczenia na sucho –  nagromadzony suchy brud w postaci piachu i kurzu powoduje, że po wyschnięciu na czyszczonym materiale tapicerki powstają nieestetyczne ciemne smugi.

Aby uniknąć błędów zamów profesjonalne usługi sprzątające w mieście Poznań, które wykona firma Clean Core. Samodzielne sprzątanie może wydawać się tańsze, ale nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Profesjonaliści posiadają wiedzę, która pozwala na należytą realizację czyszczenia.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność,  Twoje mieszkanie zostanie dokładnie posprzątane bez ryzyka uszkodzenia materiału. Clean Core oferuje także impregnację powierzchni. Nakładamy preparat chroniący tapicerkę przed przyszłymi zabrudzeniami. Dzięki temu Twój dom będzie wyglądał jak nowy przez długi czas.