Promowana
Premium

Mowel

Ogrodowa 4
Świętokrzyskie

600 780 740

ad@mowel.pl
mowel

Firma sprzątająca Mowel z Kielc od sześciu lat świadczy fachowe usługi. Skuteczna i szybka realizacja zlecenia to nasza specjalność. Przy pomocy nowoczesnych urządzeń oraz środków czystości zaprowadzimy czystość w Twoim domu lub biurze.

Dzięki utrzymaniu wnętrza w czystości poprawisz jakość swojego wypoczynku. Będzie to również czynnik pozytywnie wpływający na produktywność pracowników. Z tego powodu właściciele biur często decydują się na skorzystanie z pomocy naszej firmy.

Oferujemy między innymi:

 • pranie tapicerki meblowej
 • czyszczenie dywanów
 • sprzątanie biur
 • czyszczenie kostki
 • mycie elewacji
 • detailing aut
 • ozonowanie pomieszczeń
 • sprzątanie mieszkań
 • usługi porządkowe

Nie wiesz jak odpowiednio dbać o czystość w domu? Domowe sposoby często nie są wystarczająco skuteczne. Ogólnodostępne środki czystości również. Dodatkowo część zanieczyszczeń wykazuje dużą odporność na tanie preparaty niskiej jakości.

W związku z tym, aby utrzymać poziom czystości na najwyższym poziomie, skorzystaj z pomocy firmy Mowel, która oferuje ekstrakcyjne pranie tapicerki w mieście Kielce. Możesz liczyć na atrakcyjną cenę czyszczenia tapicerki i dywanów oraz innych usług sprzątających.

mowel czyszczenie
mowel pranie
tapicerki
kanapy

Nowoczesne środki czystości, których używamy pozwalają usunąć większość zabrudzeń z tapicerki meblowej i wyeliminować przykry zapach wydobywający się z zaniedbanych tkanin. Powodują go drobnoustroje, które rozmnażają się w brudzie zalegającym w głębokich warstwach tapicerki. Mogą one negatywnie wpływać na jakość życia. Szczególnie uciążliwe są roztocza, ponieważ powodują alergię.

Firma Mowel z Kielc

Kompleksowe sprzątanie mieszkań w Kielcach to nasza specjalność. Możemy też przeprowadzić specjalistyczne czyszczenie kanap, które realizowane jest przy pomocy nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości środków. W taki sposób Mowel wykona usługę:

 1. Przygotowanie przestrzeni – odpowiednio wyszkolony pracownik przyjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres z całym sprzętem potrzebnym do przeprowadzenia usługi. Wszystko zaczyna się od przygotowania przestrzeni. Odsuwa meble tapicerowane od ściany oraz zabezpiecza ściany przed ochlapaniem.
 2. Odkurzanie – przed wykorzystaniem środków chemicznych tkanina jest poprzedzone dokładnym odkurzaniem. Ma ono na celu usunięcie wszystkich zanieczyszczeń typu suchego, takich jak kurz czy sierść.
 3. Usuwanie trudnych plam – w niektórych przypadkach konieczne jest wykorzystanie odplamiaczy. Są to środki o bardzo intensywnym działaniu, których celem jest wybawienie uporczywych zanieczyszczeń. Stosuje się je wyłącznie miejscowo na powierzchnię samej plamy.
 4. Pranie tapicerki – zasadnicze pranie tkaniny polega na zastosowaniu nowoczesnych urządzeń piorących. Wyciągają one zanieczyszczenia z głębokich warstw tkaniny.

Pod koniec procesu tapicerka jest lekko wilgotna. Warto mieć to na uwadze podczas zamawiania usługi. Proces jest dopasowany do potrzeb klienta. W związku z tym możesz liczyć na różne udogodnienia, takie jak bezpłatny dojazd do wskazanej przez Ciebie lokalizacji na terenie miasta Kielce.