Medium

Edom

KEN 60/12
Mazowieckie

600 170 140

biuro@edompranie.pl
edom

W mieście Warszawa jesteśmy obecni już 5 lat. Przez ten czas wykonaliśmy niezliczoną ilość realizacji u klientów indywidualnych i w firmach. Pranie kanap i tapicerki zawsze wykonujemy solidnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Możesz liczyć, że Twoje meble tapicerowane odzyskają dawny blask. Firma Edom oferuje konkurencyjne ceny i serwis na wysokim poziomie.

USUWAMY:

  • zabrudzenia organiczne
  • plamy z olejów i farb
  • smary i zabrudzenia tłuste
  • kurz i roztocza
  • sierść zwierząt
  • piach i błoto

Domowe sposoby na czyszczenie mebli nie są wystarczająco skuteczne. Myjąc ręcznie, możemy wyeliminować część zanieczyszczeń, jednak nie osiągniemy w ten sposób odpowiedniego poziomu czystości. Systematyczne korzystanie z usług profesjonalnej firmy Edom, oferującej pranie kanap jest niezbędne do pozbycia się drobnoustrojów.

Wykonamy w pełni profesjonalne czyszczenie tapicerki skórzanej w Warszawie. Czyszczenie realizowane jest pod wskazany przez Ciebie adresem. Skorzystaj z elastycznych terminów i umów się na dogodny termin. Jest to usługa z dojazdem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Edom i kontaktu telefonicznego.

EFEKTY:

edom pranie
edom czyszczenie
kanapa
narożnik

Zaniedbanie tkanin użytkowych prowadzi do ich szybszego niszczenia. W związku z tym opłaca się dbać o meble wypoczynkowe oraz wykładziny. Właściwie pielęgnowane będą służyły Ci znacznie dłużej.

Co oferuje firma sprzątająca Edom?

Firma sprzątająca Edom zdaje sobie sprawę z tego, jak duże wymagania mają obecnie klienci. W związku z tym proces czyszczenia jest odpowiednio zaplanowany. Pracownik przyjeżdża pod wskazany adres. Nie musisz przejmować się problematycznym transportem mebli wielkogabarytowych. Pranie tapicerki z dojazdem do domu to również oszczędność cennego czasu.

Pranie dywanów w mieście Warszawa wykonujemy metodą ekstrakcyjną ponieważ jest to bardzo wydajny sposób usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Proces dzielimy na kilka etapów.

Pierwszym jest oczywiście przyjazd pracownika. Pojawi się on punktualnie pod wskazanym w zamówieniu adresem. Następnie przejdzie do przygotowania powierzchni, którego celem będzie zabezpieczenie wszystkich elementów pomieszczenia. Później dokładnie odkurzy tkaninę. Dopiero po takim przygotowaniu pracownik zastosuje środki chemiczne.

Ogólne pranie poprzedzamy odplamianiem. Stosujemy wydajne detergenty, które wybawiają uporczywe zabrudzenia. Metoda ekstrakcyjna polega też na zastosowaniu nowoczesnych urządzeń piorących. Po zakończonym procesie tkanina będzie lekko wilgotna. Musisz o tym pamiętać podczas zamawiania usługi w firmie Edom.