Promowana
Partner

Prof Wash

Wąwozowa 8
Mazowieckie

500 290 230

info@warszawa-pranie-dywanow.pl
prof wash

Masz dość bezustannej walki z drobnoustrojami oraz roztoczami zamieszkującymi obicia Twoich kanap i narożników? Wynajmij najlepszych specjalistów w Warszawie i zamów profesjonalne pranie tapicerki meblowej w firmie Prof Wash. Dzięki niezwykle skutecznym środkom czyszczącym pozbędziemy się mikroorganizmów z obić tapicerek meblowych i sprawimy, że wnętrze mieszkania znowu będzie bezpieczne dla domowników.

Jeśli martwisz się, że uporczywa plama nie chce zejść, to już czas aby zajęli się nią profesjonaliści. Przekonaj się, że firma Prof Wash odpowiednio zadba o Twoją kanapę nie niszcząc jednocześnie obicia. Zrealizujemy pranie tapicerki na Mokotowie i w innych dzielnicach Warszawy. Oferujemy dojazd gratis oraz elastyczną ofertę.

prof wash czyszczenie
prof wash pranie

Szukasz rzetelnej firmy oferującej profesjonalne standardy? Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów zapewnia najwyższej klasy usługi. Korzystamy z najlepszych materiałów i metod, które gwarantują niesamowite efekty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niezrównanej dbałości o szczegóły, nasze usługi sprzątające spełnią Twoje oczekiwania.

Prof Wash – oferta i cennik

Oferujemy szereg usług, które skutecznie przywrócą dawny blask tapicerkom meblowym oraz dywanom. Zamów pranie kanapy lub narożnika już dziś. Specjaliści z Prof Wash zjawią się u Ciebie o ustalonej porze i wyczyszczą meble z dowolnego materiału. Zapraszamy do rezerwowania terminów za pośrednictwem podanego we wpisie numeru telefonu. Zobacz pełny cennik prania mebli. Przykładowe ceny poniżej:

  • narożnik 200 zł
  • kanapa 140 zł
  • materac 150 zł
  • wózek 140 zł
  • wersalka 120 zł
  • dywan 10 zł/mł
  • pufa 20 zł
  • fotel 60 zł

Zapraszamy klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W każdym przypadku usługa będzie wykonana w sposób fachowy, bez narażenia mebli na zniszczenie. Nasza oferta dotyczy mebli tapicerowanych i skórzanych każdego rodzaju. Posiadamy urządzenia różnego typu: szorowarki obrotowe oraz ekstraktory ciśnieniowe. Dzięki nim możemy skutecznie realizować czyszczenie dywanów w Warszawie i okolicach.

tapicerki
kanapa

Korzystamy ze specjalistycznych preparatów takich jak: prespray enzymatyczny, odplamiacz punktowy, proszek antyalergiczny, szampon antystatyczny, rozpuszczalnik do usuwania gumy i plam chemicznych.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki w Warszawie wykonujemy z zachowaniem zasad pozwalających na skuteczne usuwanie zabrudzeń. Środki dobieramy pod kątem PH, rodzaju zabrudzenia i rodzaju tkaniny. Po zakończonym czyszczeniu materiały są czyste i nie zniszczone.